STINGO Optical Fashion - nejlevnější brýle, nejlevnější dioptrická skla

STINGO Optical Fashion - nejlevnější brýle, nejlevnější dioptrická skla, oční optika praha

Našimi hlavními dodavateli brýlových čoček je firma Hoya a Rodenstock. Vyberte si brýlové čočky, které výrazně zvýší Vaše pohodlí a zajistí Vám skvělé vidění ve všech podmínkách:Tvrzené brýlové čočky, odolné proti poškrábání

Tvrzená vrstva dodává organickým čočkám odolnost srovnatelnou s klasickými minerálními skly, přičemž jejich hlavní výhoda, lehkost, zůstává zachována.

 

Samozabarvovací brýlové čočky

Samozabarvovací čočky se vyznačují svou velkou adaptabilitou. V místnosti jsou tyto čočky čiré a naopak venku se vám zabarví dle intentzity světla. Standartně se tyto čočky nabízejí ve dvou zabarveních (hnědé a šedé barvě). Samozřejmostí je u těchto čoček ochrana proti UV záření. Novinkou na trhu jsou samozabarvovací brýlové čočky SENSITY, jenž nabízejí vyšší rychlost zabarvení a odbarvení než dosud. Tyto čočky vám můžeme nabídnou nejen na jednoohnickových čočkách, ale také na bifokálních či progresivních. Více informací najdete zde.

Basic process of darkning and fading_illustratie.jpgCloseup_3stages.jpgPanorama Jennifer.jpgPanorama Charles inside.jpg3lens illustratie.jpglenses brown grey.jpgSensity rgb tagline cons.jpg

Estetické a ploché brýlové čočky

stingooptik_esteticke_a_ploche_cockyNové technologické postupy umožňují výrobu plošších korekčních brýlových čoček, které zajišťují lepší vidění a zároveň velmi dobře vypadají.

 
Brýlové čočky s antireflexní úpravou

stingooptik_brylove_cocky_antireflexniTenké vrstvy aplikované ve vakuu na přední i zadní strany skel umožňují optimalizovat propustnost světla. Vidění se tak značně zlepší, zejména při snížené viditelnosti, např. při řízení v noci, nebo při silném umělém světle, např. při práci na počítači. Další výhodou je, že antireflexní úprava umožňuje zvýšení průhlednosti čoček a zároveň odstraňuje nežádoucí odrazy. Zlepšuje se tak transparentnost a oči působí přirozeněji. V případě častého používání digitálních zařízení doporučujeme kombinovat antireflexní úpravu s povrchovou úpravou BlueControl.


Brýlové čočky s úpravou BlueControlPoužíváte-li počítač, mobilní telefon či televizi jsou tyto brýlové čočky vhodné pro vás. Až 83% osob nosících brýle, zažívá nepříjemné pocity při používání digitálních zařízení.  Všechna tato zařízení produkují takzvané modré světlo, které se vyskytuje i v přírodě. Nadměrné množství modrého světla může mít nežádoucí účinky a způsobovat nepříjemné pocity v očích, jejich únavu a dokonce nespavost. Brýlové čočky s úpravou BlueControl neutralizují modré světlo a přispívají tak k omezení těchto nežádoucích účinků. Více informací o povrchové úpravě BlueControl najdete na těchto stránkách.

Progresivní (Multifokální) čočky

Progresivní (dříve multifokální) brýlové čočky jsou určeny pro korekci presbyopie, velmi rozšířené vady, jež se projevuje zejména u pacientů po čtyřicítce s potížemi viděním na blízko. Progresivní čočky mají přechodový kanál, kde se jejich dioptrický stupeň plynule zvyšuje, nebo snižuje shora dolů a umožňuje vidět dobře do dálky, na střední vzdálenost i na blízko bez nutnosti odkládání brýlí. Umožňují tak pohodlné vidění po celý den, bez nutnosti výměny různých brýlí. Čočky jsou estetické a na rozdíl od bifokálních čoček díky plynulému dioptrickému přechodu neprozrazují věk uživatele. Více informací zde.

Trvale zabarvené čočky

Máte dioptrie a toužíte po klasických slunečních brýlích? Žádný problém, v naší nabídce najdete paletu různě trvale zabarvených dioptrických čoček. Tyto čočky lze vložit jak do dioptrických obrouček, tak do vybraných slunečních brýlí. Výběr doporučujeme konzultovat s naším specialistou na kterékoli naší pobočce.

 
Výrazné ztmavení ve venkovních prostorách i za oknem auta, rychlý návrat zpět do čirého stavu a 100 % UV ochrana - to jsou přednosti našich čoček Sensity.
40038101_1972894369420565_7690941118824841216_n.jpg39971344_1972894366087232_4712347987282493440_n.jpg39945372_1972894359420566_1981699009886027776_n.jpg

 

hoya_barvy.jpghoya_barvy2.jpg