STINGO Optical Fashion - nejlevnější brýle, nejlevnější dioptrická skla

STINGO Optical Fashion - nejlevnější brýle, nejlevnější dioptrická skla, oční optika praha

Progresivní (Multifokální) brýlové čočky umožňují komfortní ostré vidění po celý den, bez nutnosti střídání více druhů brýlí. Výhodou těchto čoček je variabilita dioptrií, jenž se na progresivních čočkách plynule mění. Progresivní čočky vypadají přirozeně jako čočky klasické a díky tomu zde není rušivý efekt jako u bifokálních čoček, kde byl patrný segment do blízka.

Progresivní čočky se vyrábí v různých provedeních, které uvažují vaše potřeby. Je tedy třeba individuálně vybrat vhodnou čočku právě pro vás. V nabídce jsou samozřejmě i ve ztenčené a samozabarvovací úpravě. Díky tomu vám tyto jedny progresivní brýle nahradí hned několik brýlí klasických. Pokud by jste měli zájem o tento typ čoček, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci vám rádi pomohou vybrat ten nejvhodnější typ pro vás.

Novinkou na trhu jsou nové plně individualizované čočky Hoyalux iD My Style V+, které na rozdíl od svých předchůdců berou v úvahu maximální binokulární výkon. 73% nositelů brýlí v Evropě má předepsané rozdílné dioptrie na pravém a levém oku. Hoyalux iD My Style V+ pracují i s tímto rozdílem za pomocí Binokulární Harmonizační Technologie. Výsledkem je dokonale snadné zaostřování, trvalá stabilita obrazu a vynikající hloubka ostrosti. Tyto progresivní čočky umožňují také přizpůsobení oblasti pro vidění (do dálky, na střed a na blízko) dle potřeb klienta.

3D 2.jpgPodlozka 2.jpg